KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 13603177
nr 1360 3177
Kopparstick
Georg Christoph Kilian, Mytologiskt motiv. Motivet: 46x65 cm
Kondition: slitage, skador, skadat glas
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 november 2020
kl 20:21:47
10/11 21:32:02
100 kr
11/11 13:32:43